ДЖАҚСЫБЕКОВ Серік Рыскелдіұлы

Астана

Халықаралық қатынастар, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі

МАМЫТБЕКОВ Еділ Құламқадырұлы

Астана

Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік тұрақты комитетінің мүшесі

МҰҚАШЕВ Төлеубек Төлеуұлы

Алматы

Халықаралық қатынастар, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің хатшысы

НӨКЕТАЕВА Динар Жүсіпәліқызы

Алматы

Әлеуметтік-мәдени даму және ғылым комитетінің мүшесі

ӘДІЛБЕКОВ Дәурен Зекенұлы

Ақмола облысы

Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі

ӘКІМОВ Рашит Қайыржанұлы

Ақмола облысы

Аграрлық мәселелер, табиғатты пайдалану және ауылдық аумақтарды дамыту комитетінің хатшысы

ЖҰМАҒАЗИЕВ Мұхтар Сабырұлы

Ақтөбе облысы

Аграрлық мәселелер, табиғатты пайдалану және ауылдық аумақтарды дамыту комитетінің мүшесі

ТАҒЫМОВ Марат Мырзағалиұлы

Ақтөбе облысы

Конституциялық заңнама, сот жүйесі және құқық қорғау органдары комитетінің мүшесі

ҚЫЛЫШБАЕВ Нұрлан Наурызұлы

Алматы облысы

Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі

МҰСАХАНОВ Аңсар Тұрсынханұлы

Алматы облысы

Аграрлық мәселелер, табиғатты пайдалану және ауылдық аумақтарды дамыту комитетінің мүшесі

ДҮЙСЕМБАЕВ Ғұмар Ислямұлы

Атырау облысы

Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі

ЕҢСЕГЕНОВ Сәрсенбай Құрманұлы

Атырау облысы

Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік тұрақты комитетінің хатшысы

МҰҚАЕВ Ерболат Рахметұлы

Батыс Қазақстан облысы

Қаржы және бюджет комитетінің хатшысы

ТӨРЕҒАЛИЕВ Нариман

Батыс Қазақстан облысы

Әлеуметтік-мәдени даму және ғылым комитетінің мүшесі

ЖОЛДАСБАЕВ Мұратбай Сматайұлы

Жамбыл облысы

Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік тұрақты комитетінің мүшесі

НҰРАЛИЕВ Әбдәлі Тоқбергенұлы

Жамбыл облысы

Аграрлық мәселелер, табиғатты пайдалану және ауылдық аумақтарды дамыту комитетінің мүшесі

ӘБДІКЕРОВ Рысқали Қалиақбарұлы

Қарағанды облысы

Конституциялық заңнама, сот жүйесі және құқық қорғау органдары комитетінің мүшесі

ЕРШОВ Сергей Михайлович

Қарағанды облысы

Әлеуметтік-мәдени даму және ғылым комитетінің мүшесі

БЕКТҰРҒАНОВ Серік Шыңғысұлы

Қостанай облысы

Әлеуметтік-мәдени даму және ғылым комитетінің хатшысы

НҰРҒАЛИЕВ Жеңіс Мирасұлы

Қостанай облысы

Аграрлық мәселелер, табиғатты пайдалану және ауылдық аумақтарды дамыту комитетінің төрағасы

БАҚТИЯРҰЛЫ Мұрат

Қызылорда облысы

Әлеуметтік-мәдени даму және ғылым комитетінің мүшесі

ЕЛАМАНОВ Бекмырза Қайыпұлы

Қызылорда облысы

Аграрлық мәселелер, табиғатты пайдалану және ауылдық аумақтарды дамыту комитетінің мүшесі

БОРТНИК Михаил Михайлович

Манғыстау облысы

Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік тұрақты комитетінің мүшесі

ШЕЛПЕКОВ Бақтыбай Ақбердіұлы

Манғыстау облысы

Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі

БЕКТАЕВ Әли Әбдікәрімұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі

ҚҰРТАЕВ Әлімжан Сейітжанұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы

Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік тұрақты комитетінің мүшесі

КӨБЕНОВ Манап Шарапиденұлы

Павлодар облысы

Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік тұрақты комитетінің мүшесі

НҰРСИПАТОВ Нұржан Нұрланбекұлы

Павлодар облысы

Халықаралық қатынастар, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі

ПЕРЕПЕЧИНА Ольга Валентиновна

Солтүстік Қазақстан облысы

Қаржы және бюджет комитетінің төрайымы

СҰЛТАНОВ Ерік Хамзаұлы

Солтүстік Қазақстан облысы

Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік тұрақты комитетінің мүшесі

МУСИН Дүйсенғазы Мағауияұлы

Шығыс Қазақстан облысы

Аграрлық мәселелер, табиғатты пайдалану және ауылдық аумақтарды дамыту комитетінің мүшесі

ПЛОТНИКОВ Сергей Викторович

Шығыс Қазақстан облысы

Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі

БЕКНАЗАРОВ Нұрлан Құдиярұлы

Шымкент

Конституциялық заңнама, сот жүйесі және құқық қорғау органдары комитетінің мүшесі

ҚАПБАРОВА Айгүл Жарылқасынқызы

Шымкент